8. In Credo - - 11.¹ 14.¹ 17.¹ 11. 3. 4. 4. 5. 4. 10. 11. 15. 6. 7. 5. 6. 9. 5. 6. 6. 8. 9. - - - 82
10. Dorsum - - - - - - - - - 32. 24. 20. 9. 12. 14. 6. 6. 5. 5. 4. 7. 3. 5. 7. 4. 11. 7. 67
12. Oster - - - - - 8. 6. 3. 10. 4. 5. 6. 6. 6. 10. 5. 10. 11. 8. 9. 9. - - - - - - 55
13. Unisys - - - 6. 15. 10. 15. 8. 13. 12. 3. 3. 5. 9. 11. - - - - - - - - - - - - 41
14. BB Consumer - - - - - - - - - 18. 9. 11. 7. 8. 8. 11. 9. 9. 6. 10. 8. 8. 6. 6. 3. 6. 6. 41
16. CIB Lízing - - - - - - - - - - - - 18. 16. 13. 8. 8. 4. 4. 7. 5. - - - - - - 30

¹ CA-UNIC (91/92) illetve CA-OTP Bróker (92/93,93/94) közös csapat
(A Unisys korábbi neve Postabank, az Osteré Polgári Bank majd Wintrust, a Raiffeisené Unicbank, az In Credo-é CA majd Unicredit illetve Unicredo volt, a FOLD-R pedig ÁÉB néven szerepelt.)
A további sorrend:
17. Erste 27   18-19. Ipar, OTP Bank 25   20. Duna 16   21. Santander 14   22. Provident 13   23. ÁVB 12   24. UBIS 10   25. Inter E. 9   26-27. IC, FHB 6   28. Hypo-Sec. 5   29. Leumi 4   30. Cetelem 3 31-32. AAM, CIB Hungária 2   33-38. Ny Broker, Autent, KELER, Hypo, CIB Ingatlan, Exim 1

Résztvevő csapatok, helyezések átlaga, hány bajnokságban játszott
A nem aktív csapatok közül (dőlttel szedve) azok vannak feltüntetve, akik minimum 10 bajnokságban indultak.

1990, 1991
A bajnokság ekkor még kuparendszerben folyt, ezekről a meccsekről nincsenek adataim.

1991/92        (Eredmények, tabella)
13 csapat, Építők pálya
Ez volt az első körmérkőzéses rendszerű bajnokság, melyet a Corvin és az Agrobank versenyfutása jellemzett. 4 fordulóval a befejezés előtt az Agrobank váratlan 4:3 -as vereséget szenvedett az OTP Brókertől, és mivel a Corvin nagy csatában Balogh Ádám bombagóljával 1:0 -ra verte az ÁÉB-t (mostani nevén FOLD-R-t), így az utolsó fordulóban az Agro 4:1-es győzelme a Corvin ellen már csak szépségtapasz volt. A 3. helyet a Dunabank szerezte meg.

1992/93        (Eredmények, tabella)
18 csapat, Építők pálya
Rendkívül szoros bajnokság volt, 4 fordulóval a befejezés előtt még 5 csapat volt egy ponton belül, és a végén is mindössze három pont választotta el a végső győztes CIB csapatát a 6. helyezettől (igaz, ekkor még csak 2 pont járt a győzelemért). Az ezüstérmet a Corvin szerezte meg, miután az utolsó fordulóban 0:0 -ás döntetlent játszott a 3. helyezett Reálbankkal.

1993/94        (Eredmények, tabella)
20 csapat, Építők pálya
Ebben a bajnokságban a Reálbank, a CIB és a Unicbank (mai nevén Raiffeisen) vívott nagy csatát, a hajrát végül a Reál bírta a legjobban, az ezüstérmet jobb gólkülönbségének köszönhetően a CIB szerezte meg.

1994/95        (Eredmények, tabella)
26 csapat, ősszel az Építők, tavasszal a Csőszer pálya
A sok jelentkező miatt két 13 csapatos csoportban indult a bajnokság, majd az első 7-7 csapat a felső, a többiek az alsó ágon folytatták úgy, hogy mindenki csak a vele azonos csoportba kerülők elleni eredményt vitte magával. Az ÁÉB és a Unic futott versenyt az aranyért, ősszel az egymás elleni meccsükön a Unic 3:0 -ra nyert, de aztán 4:1 -re kikapott az Iparbanktól, így azonos pontszámmal vágtak neki a tavasznak. Ekkor az ÁÉB nem hibázott, míg a Unic nem bírt a DAEWOO-val (0:0), így meg kellett elégedniük a második hellyel, a bronzérmet - jobb gólkülönbséggel - az Iparbank szerezte meg a Reálbank előtt.

1995/96        (Eredmények, tabella)
28 csapat, MAFC pálya
Ez a bajnokság két újonc csapatról, a Westdeutschéról és az 1.Postabankról szólt. A lebonyolítás azonos volt az előző évivel, így - az egymás elleni 1:1 mellett - mindketten megengedhettek maguknak egy-egy vereséget az ősszel a Konzumbank illetve a Merkantil ellen, hiszen ezeket nem vitték magukkal. Tavasszal mindketten egy-egy vereséget szenvedtek, a WLB a Unictól, az 1.Posta a CIB-től kapott ki 4:2-re. Így végül a gólkülönbség döntött a Westdeutsche javára, harmadik a Creditanstalt lett, míg a CIB csak a 10. helyre futott be.

1996/97        (Eredmények, tabella)
28 csapat, Építők pálya
A lebonyolítás ugyanaz volt, mint tavaly, azzal a különbséggel, hogy ettől kezdve már minden eredményt magukkal vittek a csapatok. Ezúttal az 1.Postabankkal a CIB tartotta a lépést. Ősszel még az 1.Posta egy ponttal vezetett, de míg tavasszal a CIB csak egy vereséget szenvedett (3:4 a Polgári Bank - mai Osterlízing - ellen), addig az 1.Posta a BKD elleni döntetlen (3:3) mellett 5:0 -ra kiakpott a Unicbanktól, így a CIB lett a bajnok, a bronzérmet a Polgári Bank szerezte meg. Az 1.Postabank (amely idén is a túlzott keménységgel tűnt ki) ezúttal is ezüstérmes lett, és a további bajnokságokban már nem is indultak, amit a többi csapat nem is nagyon bánt...

1997/98        (Eredmények, tabella)
33 csapat, Építők pálya
Ősszel ezúttal is két csoportban indult a bajnokság, de az eredmények alapján tavasszal három csoport alakult ki. A bajnokságot a Westdeutsche utcahosszal nyerte, az egész idényben mindössze egy vereséget szenvedtek. Második a Unic, harmadik a Corvin lett, a tavalyi bajnok CIB nagy meglepetésre csak a B csoportba került, és ott a 6. (összesítésben a 18.) helyet szerezte meg.

1998/99        (Eredmények, tabella)
34 csapat, Építők pálya
Ebben az évben először - a tavalyi eredmények alapján - már két osztályban, kiesés-feljutásos rendszerben indult a küzdelem. A csapatok egy teljes kört játszottak, a tervezett rájátszásra technikai okok miatt nem került sor. A bajnokság rendkívül szoros volt, a végén három csapat végzett azonos pontszámmal, és a Westdeutsche immár másodszor lett bajnok a jobb gólkülönbségének köszönhetően a Corvin és az Erste előtt. Az utolsó forduló egyébként drámaian alakult: a Corvin-Westdeutsche meccsen a Corvinnak a döntetlen is elég lett volna a bajnoksághoz. A zuhogó esőben a Westdeutsche hamar elhúzott 3 góllal de a Corvin egyenlített, mígnem öt perccel a vége előtt a Westdeutschénak sikerült begyötörnie a győztes gólt, így ők ünnepelhettek.

1999/2000        (Eredmények, tabella)
34 csapat, Elektromos pálya
Ebben az évben mindkét osztályban a mezőny egy teljes kör után kettévált, és a rájátszásban még egyszer játszottak az azonos csoportban egymás ellen. Az alapszakaszban a Corvin két pontos előnyre tett szert a CIB-bel szemben, köszönhetően a CIB öt döntetlenjének. A rájátszás első fordulójában - csakúgy mint az alapszakaszban - ismét döntetlent játszottak egymással, és miután a hátralevő meccseken egyikük sem hibázott a Corvin nyolc év után ismét bajnok lett, míg a CIB veretlenül (!) lett második. A bronzérmet a Unisys szerezte meg.

2000/01        (Eredmények, tabella)
34 csapat, alapszakasz Elektromos, rájátszás Építők pálya
A lebonyolítás megegyezett az előző évivel. Az alapszakaszban sok körbeverés történt, a CIB, a Unisys, és a Corvin 3-3 vereséggel álltak az élen, őket követte az ÁÉB 4 vereséggel. Tavasszal a műfüvön viszont a CIB ellenállhatatlan volt, minden meccsét megnyerte, így fölényesen szerezte meg az első helyet a Corvin és a Unisys előtt.

2001/02        (Eredmények, tabella)
30 csapat, Építők pálya
Az első osztály 13 csapata két teljes kört játszott, a másodosztályban a lebonyolítás megegyezett az előző évivel. Az őszi idényben a Buda Cash 7 pontos előnyre tett szert, és ez éppen elegendőnek bizonyult a bajnokság megnyeréséhez, igaz, az utolsó fordulóban mind a Corvin, mind a CIB pontszámban beérte őket, de a gólkülönbségük sokkal jobb volt. Ezüstérmes a Corvin, bronzérmes a CIB csapata lett, a negyedik helyezett ÁÉB 17 ponttal leszakadva követte őket.

2002/03        (Eredmények, tabella)
27 csapat, Építők pálya
A lebonyolítás megegyezett az előző évivel, annyi különbséggel, hogy az első osztályban 12 csapat szerepelt. Az őszi idény végén a CIB és a Buda Cash fej-fej mellett álltak, a tavaszi idénykezdés a Buda Cash számára azonban borzalmasra sikeredett: kétszer is kiütéses vereséget szenvedtek a Citibanktól. Így a CIB biztosan szerezte meg az újabb bajnoki címet, egyetlen vereségüket a Corvintól szenvedték el. A Buda Cash lett a második, a bronzérmet a remek tavaszi idényt produkáló Corvin szerezte meg a Citibank és az ÁÉB előtt.

2003/04        (Eredmények, tabella)
26 csapat, Építők pálya
A lebonyolítás megegyezett az előző évivel, és most is a CIB és a Buda Cash harcolt az első helyért. Tavasszal a CIB eggyel többször botlott (ezek közül minden bizonnyal az AAM elleni 1:1 a legfájóbb), így a Buda Cash az utolsó fordulóban a Corvin ellen egy izgalmas meccsen, két perccel a vége előtt szerzett góllal hódította vissza a bajnoki címet az egyetlen ponttal lemaradó CIB-től. A bronzérmet a csapnivaló őszi szezon után a tavaszi idényt megnyerő Corvin szerezte meg. A bajnokság meglepetése két patinás csapat, a Unisys és az Oster kiesése - igaz, az Oster a visszalépések miatt mégis az első osztályban maradt.

2004/05        (Eredmények, tabella)
23 csapat, ősz: Láng Vasas pálya, tavasz: Új Palotai út
A bajnok Buda Cash visszalépése miatt az első osztályban 11, a másodikban 12 csapat szerepelt, a csapatok két teljes kört játszottak. Az őszi idény után négy csapat, az ÁÉB, a Citibank, a Corvin és a CIB fej-fej mellett álltak az élen. Tavasszal az ÁÉB és a Citi mindössze egy-egy vereséget szenvedett (a Corvin illetve az Oster ellen), egymás elleni meccsük pedig döntetlen lett, így az utolsó fordulókban a gólkülönbség javítása volt a cél. Ráadásul az utolsó fordulóban az ÁÉB erőnyerő volt, így a Citi tudta, hogy 8 góllal kell nyernie a már kiesett BB Consumer ellen. Az eredmény azonban mindössze 5:0 lett, így az ÁÉB 10 év után, minden idők legjobb lőtt gólátlagával nyert újra bajnokságot, a harmadik helyet a CIB szerezte meg.

2005/06        (Eredmények, tabella)
21 csapat, Új Palotai út
Ebben az évben az első osztályban 10, a másodikban 11 csapat szerepelt, a csapatok most is két teljes kört játszottak. A bajnokságot a Citibank fölényesen, veretlenül nyerte, 16 győzelem mellett mindössze két döntetlent játszottak, mindkétszer a remek tavaszi produkciójával második helyre befutó Corvin ellen. A bronzérmet a CIB szerezte meg, a tavalyi bajnok ÁÉB - immár FOLD-R néven - a hetedik helyen végzett.

2006/07        (Eredmények, tabella)
22 csapat, Új Palotai út
Mindkét osztályban 11-11 csapat szerepelt, az első három sorrendje pontosan megegyezett az előző évivel. A Citi azzal lett bajnok, hogy a Corvin és a CIB elleni rangadókat leszámítva az összes többi meccsét megnyerte, rádásul megdöntötték a FOLD-R két évvel korábbi gólrekordját. A Corvin a 4 rangadóból hármat megnyert, de a többi csapat ellen sok pontot elvesztegetett, csakúgy, mint a bronzérmes CIB. A negyedik helyre is - 13 ponttal lemaradva a CIB-től - C betûs csapat, a CIB Lízing futott be.

2007/08        (Eredmények, tabella)
25 csapat, Új Palotai út
Ebben az évben az első osztályban 13, a másodikban 12 csapat szerepelt. A korábbiaknál jóval kiegyenlítettebb bajnokság volt, bár a végén ugyanaz az öt csapat végzett az élen, mint tavaly, annyi különbséggel, hogy a körbeverésekből a Corvin jött ki a legjobban, és 8 év után lett újra bajnok a Citi és a CIB előtt. A bajnokság negatív meglepetése a 3 évvel ezelőtti győztes FOLD-R búcsúja az élvonaltól.

2008/09        (Eredmények, tabella)
Ezúttal az első osztályban volt 12, a másodikban 13 csapat.
A CIB 6 év után lett újra bajnok, úgy, hogy az őszi idényben pontot sem vesztett, így tavasszal belefért pár botlás. Ezüstérmes a Citibank, bronzérmes pedig az utolsó fordulóban a Dorsum ellen ki-ki meccset nyerő Corvin lett. Érdekesség, hogy a legtöbb gólt az 5. helyen záró Unicredit szerezte.

2009/10        (Eredmények, tabella)
23 csapat, Új Palotai út
Az első osztályban 10, a másodikban 13 csapat indult, ezért az első osztályban a két teljes kör után következett a rájátszás, az első 5 csapat alkotta a felsőházat, a 6-10. helyezettek pedig az alsóházat. Az alapszkasz után a CIB vezetett, 1 ponttal megelőzve a Citit és a Corvint. A rájátszásban a Corvin azonban mindkettőjüket legyőzte, ezzel megszerezte negyedik bajnoki címét. Az ezüstéremhez az utolsó fordulóban a Citinek győznie kellett volna a CIB ellen, de a vége 4:4 lett, így a CIB lett a második, a Citibank a harmadik. Negyedik helyen végzett a Santander, az ötödik helyet a CIB Lízing szerezte meg.

2010/11        (Eredmények, tabella)
18 csapat, Új Palotai út
Mindkét osztályban 9-9 csapat indult, és ezúttal 3 teljes kört játszottak a csapatok. A Santander visszalépésének és a Citi viszonylag gyengébb szereplésének következtében idén a CIB a Corvin és a Dorsum vívott végig kiélezett harcot. Ebből végül a CIB került ki győztesen, az ezüstérmet a Corvin egyetlen góllal jobb gólkülönbségének köszönhetően szerezte meg a Dorsum előtt. A Citibank - bár a legtöbb gólt lőtte - ezúttal csak a negyedik helyen végzett, és hat év után először maradt érem nélkül, míg a hosszú évek után újra az első osztályban játszó Merkantil lett az ötödik.

2011/12        (Eredmények, tabella)
17 csapat, Új Palotai út
Ebben az évben az I.osztályban 9, a II.osztályban 8 csapat szerepelt. Mindkét osztályban 3 teljes kört játszottak, de a II.osztály programja kiegészült egy 3 meccses rájátszással. A bajnokságot hatalmas, 15 pontos előnnyel, veretlenül nyerte a Citi, begyűjtve a kupagyőzelmet is. Második helyen a CIB, harmadikon a jelentősen átalakult Corvin végzett 11 ponttal megelőzve a negyedik Merkantilt. Egyébként ez volt az eddigi 23 év legkiegyenlítettebb bajnoksága, a meccseken átlagosan 2.33 gól különbség volt a két csapat között, ez a szám soha nem volt ilyen alacsony.

2012/13        (Eredmények, tabella)
15 csapat, Új Palotai út
Ebben az évben az I.osztályban 9, a II.osztályban mindössze 6 csapat szerepelt. Az I. osztályban 3 teljes kört játszottak a csapatok, a II.osztályban pedig 4 kör után még következett a rájátszás. A bajnokságot ezúttal is magabiztosan nyerte a Citi a CIB előtt. Először állhatott fel a dobogóra az OTP, a Corvin 8 év után maradt megint érem nélkül.

2013/14        (Eredmények, tabella)
13 csapat, Új Palotai út
Ebben az évben összesen 13 csapat nevezett, így egy osztályban játszottak a csapatok 2 teljes kört. A bajnokság ezúttal is a Citi és a CIB párharcát hozta. Miután a tavaszi idény közepén a CIB másodszor is legyőzte a Citit, 7 pontos előnyre tett szert, és úgy látszott, eldőlt a bajnoki cím sorsa, azonban a következő három fordulóban a CIB 8 pontot vesztett, és a Citi az így megszerzett egypontos előnyt a bajnokság végéig megtartotta. Harmadik helyre a remek tavaszt produkáló BB Consumer futott be, egyetlen tavaszi vereségüket a Citi ellen szenvedték el.

2014/15        (Eredmények, tabella)
11 csapat, Új Palotai út
Tovább csökkent a csapatok száma, ezúttal mindössze 11 csapat nevezett, ezért a két teljes kör után még rájátszásra is sor került, külön az első hat valamint a 7-11. helyezetteknek. Az alapszakaszt a CIB nyerte, egy ponttal megelőzve a Citit, a harmadik UBIS 16 ponttal volt lemaradva. A rájátszásban azonban a CIB döntetlent játszott az OTP-vel és kikapott a BB-től, miközben a Citi magabiztosan hozta az összes meccsét, így az utolsó fordulóban kettejük rangadójának már nem volt tétje, a Citi sorozatban negyedszer lett bajnok. A bronzérem sorsa viszont az utolsó napon dőlt el, amikoris a Merkantil 9:1-re kiütötte az UBIS-t, így - az első két, kuparendszerben lejátszott bajnokságtól eltekintve - először végeztek dobogós helyen.

2015/16        (Eredmények, tabella)
8 csapat, Új Palotai út
Az UBIS korai visszalépése után mindössze 8 csapatos lett a bajnokság, ráadásul tavasszal a Cetelem is visszalépett. A csapatok 3 kört játszottak, és a CIB már három fordulóval a vége előtt bajnok lett. A második helyre a Corvin futott be, egyetlen ponttal megelőzve a Citibankot.

Kupatörténelem

KupaÉvDöntô3.helyért
Mikulás Kupa1998Corvin-CIB 7:0Westdeutsche-Hypo Sec.5:2
I.Corvin Kupa1999-2000Erste-Unisys 11:1CIB, Corvin
II.Corvin Kupa2000-01BB Consumer-ABN AMRO 3:1MFB-Osterlízing 4:1
III.Corvin Kupa2001-02Citibank-Corvin 3:2BB Consumer-CIB Lízing 3:2
IV.Corvin Kupa2002-03Buda Cash-Corvin 2:2 (7-esek 2:0)K&H Lízing-Citibank 2:2 (7-esek 4:3)
V.Corvin Kupa2003-04CIB-Fortrend 3:0Citibank-Bp.Autó 4:3
VI.Corvin Kupa2004-05Szerencsejáték-CIB 3:3 (7-esek 1:0)BB Consumer-Corvin 4:4 (7-esek 6:5)
VII.Corvin Kupa2005-06Provident-Dorsum 2:0Inter Európa-Unicredit 3:2
VIII.Corvin Kupa2006-073-as döntő: Corvin-Osterlízing 3:1, Corvin-CIB 2:0, Osterlízing-CIB 2:2
IX.Corvin Kupa2007-08Citibank-Corvin 3:3 (7-esek 2:1)BB Consumer-CIB 4:1
X.Corvin Kupa2008-09Citibank-CIB Lízing 4:0Provident-Corvin 5:3
XI.Corvin Kupa2009-10Citibank-Cetelem 4:1CIB-Corvin 4:4 (7-esek 6:5)
XII.Corvin Kupa2010-11Unicredo-Merkantil 4:2GIRO-BISZ-Dorsum 5:0
XIII.Corvin Kupa2011-12Citibank-CIB 3:0Unicredo-Dorsum 3:0
XIV.Corvin Kupa2012-13BB Consumer-CIB 1:1 (7-esek 3:2)In Credo-UBIS 5:3
XV.Corvin Kupa2013-14UBIS-BB Consumer 3:1Corvin-Dorsum 2:1